Dla mnie Mazowiecki, to taki sam zdrajca jak Michnik, a jego uczczenie jest plunięciem Polakom w twarz!

No i mamy problem! 21 kwietnia Sejm RP przyjął uchwałę uczczenia 90. urodzin Tadeusza Mazowieckiego!  Za przyjęciem głosowało 393 posłów, przeciw – 39, od głosu wstrzymało się 11. „Za” głosował m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński. I tu leży wspomniany problem. Jeśli nie odrzucimy i nie będziemy gloryfikowali takich „autorytetów moralnych”, to nie może być mowy o prawdziwej odnowie naszego kraju! Pamiętajmy, że pierwszy premier III RP, to założyciel tego niesprawiedliwego tworu, jakim było nasze państwo po 89 roku. To były lider Unii Wolności stoi za dogadaniem się z komunistami i brakiem lustracji. To on winny jest faktu zatrudnienia takich „super ekonomistów” jak Balcerowicz i wpuszczeniu wszystkich najgorszych spekulantów do naszego kraju, by rozkradli, co najlepsze i zrobili z nas nowoczesnych niewolników!

Mija trochę czasu od przejęcia władzy przez PiS i więcej masek opada! Jest mi niezmiernie przykro, ponieważ liczyłem, że w kilku miejscach nazwiemy rzeczy po imieniu. Jednym z nich było pokazanie kim naprawdę byli tzw. „doradcy Solidarności” i jaką, prawdziwą rolę odegrali na początku transformacji w naszym kraju. Liczyłem, że rządy partii Kaczyńskiego zaczną rozliczać wszystkich architektów początków tego kłamstwa, jakim był pookorągłostołowy początek. Okazuje się, że jestem naiwny, ale na szczęście szybko się leczę z wspomniannego stanu. Szególnie po takim głosowaniu o którym dzisiaj piszę. Dlaczego nie powinniśmy czcić Mazowieckiego? Oto kilka powodów, które od razu przychodzą mi do głowy!

Przedewszystkim pierwszy premier III RP był tzw. postępowym katolikiem i wielkim zwolennikiem polączenia wiary w Chrystusa z komunizmem! Nasz bohater był wiceprzewodniczącym KIK ( Klub Inteligencji Katolickiej), która to walczyła z bezpodstawnie oskarżonym biskupem Kaczmarkiem , który został skazany przez stalinowskich sędziów za rzekomą współpracę z amerykanami! Czy jako katolik można stanąć po stronie komunistów, gdy niesłusznie oskarżyli biskupa kościoła do, którego rzekomo należy?

Tadeusz Mazowiecki to jeden z najgłówniejszych aktorów mistyfikacji, jakim był okrągły stół i całego kłamstwa powołania „wolnego” państwa, jakim jest III RP. Gdy został premierem skutecznie walczył, by nie dotrzeć do prawdy o całej agenturze komunistycznej bezpieki. To za czasów rządów jego gabinetu palono akta na potegę. Wyczyszczono ślady zdrady wielu późniejszych gwiazd sceny politycznej „nowej odnowionej RP”! Chyba nigdy nie będzie można oszacować strat, jakie się dokonały poprzez pozwolenie, by prawda nie wypłynęła na powierzchnie i braku poznania wielu życiorysów, które prasa kreowała na zbawców demokracji. Na takim fundamencie żadne państwo nie ma prawa racji bytu, gdyż jest zbudowane na ochronie bandy złodzieji, zdrajców i kryminalistów.

Kolejnym „dokonaniem” Tadeusza Mazowieckiego jest zatrudnienie Leszka Balcerowicza na fotel ministra finansów w czasie odradzającego się, nowego państwa. Mogę teraz przytoczyć wszystkie szkody, jakich dopuścił się ten Pan, ale zabrakłoby tu miejsca. Wspomnianny szef finansów odradzającego się państwa okazał się człowiekiem jednego z największych spekulantów w historii ekonomii – George Sorosa. Koniec i kropka. Jak chcecie wiedzieć więcej, to proszę sprawdzić czego dokonał wspomniany ekonomista. Będziecie wiedzieć wszystko.

Mija prawie 28 lat od momentu, gdy mogliśmy zacząć budować prawdziwie wolne, bogate państwo. Po upadku komuny w Polsce mieliśmy wszystkie gałęzie przemysłu. Przy odpowiedniej restukturyzacji i kontroli ze strony nieprzekupnych włodarzy naszego kraju, mogliśmy być potęgą! Dzięki takim osobom, jak między innymi: Michnik, Tusk, Geremek, Bartoszewski i Mazowiecki jesteśmy nędzarzami we własnym państwie i żeby normalnie funkcjonować musimy szukać zatrudnienia zagranicą. Dlatego, gdy widzę, że dzisiejsza władza oddaje mu hołd, poprzez uchwałę sejmową, to zbiera się we mnie złość! Mieliście burzyć porządek okrągłego stołu, a nie go gloryfikować. Mieliście pokazać prawdę o tym kim byli zdrajcy, którzy sprzedali swoich rodaków za garść srebrników. Dlaczego utrwalacie prawdę o tych niekczemnikach, którzy powinni być w pierdlu, a nie gloryfikowani w parlamencie, niby wolnego kraju? Jak zwykle te pytania zostają bez odpowiedzi.

Piotr Szlachtowicz

thenowypolskishow.co.uk

Jedna odpowiedź do “Dla mnie Mazowiecki, to taki sam zdrajca jak Michnik, a jego uczczenie jest plunięciem Polakom w twarz!”

  1. Pan Mazowiecki mogl byc wykonawca decyzji podjetych w innym gronie, wcale niezaleznym od Mazowieckiego a raczej odwrotnie. Uwaza Pan, ze to ludzie z Solidarnosci a azwlaszcza Walesa byl w stanie zerwac porozumienie okraglostolowe? Komunisci oddajacy wladze swiadomie chcieli przygotowac przez cztery lata kadry zdolne do rzadzenia krajem, ale spoldzielnia Pana Geremka i doradcow z Zachodu miala inne plany, bo im sie spieszylo do zajrzenia w papiery pozwiazan i spraw dotyczacych ruskich, a potem za pieniadze niby dane Polakom te 100 mln dolar przyjechaly sluzby ze Stanow i zrobily przeglad wszystkiego i zdecydowano co ma zostac, a co ma zniknac z rynku. Kto widzial centa z tych 100 mln dolar. Od poczatku bylo to wielkie oszustwo lacznie z Panem Balcerowiczem i jego planami gospodarczymi, ktore zbankrutowaly i doprowadzily rodziny polskie do bankructwa. To jest przemilczana hanba jaka przygotowali niby ludzie z Solidarnosci i to na ich plecy Pan Walesa zrzucil caly ciezar programu Balcerowicza. Wcale tak nie musialo byc, a Zachod jak obiecal pomoc to mogl pomoc, tylko ze to byly slowa. Zmniejszenie dlugu czym sie tak chwalono to nie ma zadnego znacvzenia, bo Polska swoj dlug i odsetki spacila, a dzialania rynku spekulacyjnego, ktory zaprzagl Reagan do pomocy Polsce na tym tylko zarobily. Temat jest bardzo gleboki i trudno jest w paru slowach opisac tamte czasy. Pan skupia sie tez na haslach z tamtego czasu. Maja one znaczenie poznawcz, bo dowiadujemy sie nowych rzeczy skrzetnie ukrywanych przed opinia publiczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *