„Oficer skazany w „Aferze Marszałkowej chodzi na wolności!” – W. Sumliński obnaża sądy III RP i potwierdza słowa W. Gadowskiego o puczu WSI

“Afera Marszałkowa” zakończyła się wielkim sukcesem Wojciecha Sumlińskiego, który przez wiele lat „ciągania” po sądach wygrał i oczyścił swoje nazwisko. Efektem tego zwycięstwa było skazanie Aleksandra Lichodzkiego – oficera WSI, na 4 lata pozbawienia wolności. 1 września 2016 roku wyrok się uprawomocnił i … Ten sam skazany wciąż chodzi sobie, jakby nigdy nic i jest na wolności. Wiele widziałem w naszym kraju, ale to już zakrawa na kpinę! Gdzie jest „Dobra Zmiana”? Gdzie są sądy, prokuratura, ktokolwiek odpowiadający za taki stan rzeczy? Przecież to skandal, jakich mało! Gdzie są ministrowie Ziobro i Jaki? Przepraszam, ale jaja sobie robicie? W rozmowie z Piotrem Szlachtowiczem autor „Z Mocy Nadziei” mówi o tym, że przez przypadek spotkał skazanego w Warszawie i odwołuje się również do artykułu Witolda Gadowskiego na temat nadchodzącego przesilenia i próby obalenia obecnego rządu. Polubcie i udostępniajcie! Wygląda na to, że prawdziwa walka o nasz kraj dopiero się zaczyna!

3 odpowiedzi do “„Oficer skazany w „Aferze Marszałkowej chodzi na wolności!” – W. Sumliński obnaża sądy III RP i potwierdza słowa W. Gadowskiego o puczu WSI”

 1. Obawiam się Panie Wojtku, że nie tylko na stacji benzynowej… Ostania informacja od poseł Pawłowicz:
  „W sobotę 29 IV, o godz. 12.00, w Sali Kolumnowej Sejmu ma się odbyć „konferencja” nt. „Ochrony praw funkcjonariuszy i żołnierzy w demokratycznym państwie”.

  Wśród uczestników SB-cy i żołnierze LWP znani z protestów pod Sejmem w grudniu 2016 przeciwko ustawie ograniczającej przywileje emerytalne tych grup. Zebrani mają powołać „Inicjatywę Ustawodawczą”, co brzmi jak „rząd tymczasowy”, i „omówić założenia do obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy ‘represyjnej’ [czytaj: dezubekizacyjnej]”.
  Dobra Zmiana – bez komentarza

 2. Kiedyś napisałam to dla Pana Sumlińskiego, którego zupełnie wcześniej nie znałam, ale po przeczytaniu artykułu wysłałam do redakcji. Nie wiem czy panu przekazano, więc niniejszym to czynię, bo dziś znalazłam ten blog, może to nie przypadek, Dziękuję.
  27.01.2017
  Jest III Wojna Światowa
  Trwa walka;
  dobra ze złem, tym oczywistym,
  dobra ze złem, które udaje dobro,
  prawdy z kłamstwem i iluzją,
  miłości z nienawiścią i obojętnością,
  współczucia z pogardą i odrazą,
  pokory z pychą i nadęciem,
  radości z przygnębieniem i depresją,
  uprzejmości z chamstwem,
  uczciwości z cwaniactwem i złodziejstwem,
  sprawiedliwości z bezkarnością.
  To walka na śmierć i życie!
  Wiara, nadzieja i miłość…..zwycięży.
  Człowieku, czy na pewno wiesz, po której stajesz stronie?

 3. Widocznie miejsca w więzieniach można znaleźć tylko dla Zygmunta Miernika, czy jak ostatnio wspominał Witold Gadowski dla Adama Słomki. Odnośnie kombinacji operacyjnej warto wspomnieć, że sławna ustawa 1066 o „bratniej pomocy” wciąż obowiązuje, ponieważ nikt w sejmie jej nie ruszył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *