„W pewnych wątkach działalności wywiadu niemieckiego w Polsce, pojawia się Paweł Graś!” – W. Sumliński o książce „ABW” cz.1

Wojciech Sumliński powraca z książką, która w normalnym kraju spowodowałaby trzęsienie ziemi i rewolucje na scenie politycznej. Niestety Polska wciąż jest postkolonialnym państwem i coś takiego nie może się wydarzyć. Przez następne kilka dni na naszym portalu będziemy prezentować fragmenty rozmowy autora „Z Mocy Nadziei” a propos nowego wydawnictwa. Dzisiaj będzie jak u Hitchcocka. Najpierw szok, a później napięcie będzie wzrastać. W pierwszej części usłyszycie o tym, że najbliższy współpracownik Donalda Tuska może być agentem niemieckiego wywiadu, o tym, że jeden z najważniejszych ludzi, którzy wprowadzali nas do Unii Europejskiej był kadrowym oficerem wywiadu, którego firma współpracowała z GRU i KGB i poznamy kulisy afery ws. Orlenu. Na sam koniec Pan Wojciech postawi tezę, że trzeba rozwiązać ABW i powołać do życia zupełnie nową agencję kontrwywiadu, która naprawdę będzie broniła interesów Polski!   Zapraszam do słuchania, polubienia i udostępniania!

Jedna odpowiedź do “„W pewnych wątkach działalności wywiadu niemieckiego w Polsce, pojawia się Paweł Graś!” – W. Sumliński o książce „ABW” cz.1”

 1. Niesamowite !
  Jutro kupuję książkę by dowiedzieć się jeszcze więcej…by móc opowiadać ludziom których znam… o tych ktorych nie podejrzewałem.. Jakiś czas temu przestałem się interesować tzw. Zyciem publicznym. O powody nie bylo trudno.
  W wolnych chwilach, zyję tylko panskimi publikacjami. Wywołały szok, bol, rezygnacje…a pozniej powstalem by isc i wierzyc wspierajac Pana …nie tylko za owoce,lecz za Dobro mocno zacisniete w piesci przetrwania!!
  Pelen podziwu za droge na ktorej nie jest pan sam . JESTEM Z PANA DUMNY JAKO CZLOWIEK ALE PRZEDTEM JAKO POLAK!

  Jeśli przechodzisz przez piekło, idź dalej

  Winston Churchill

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *